O nas

Macierzyństwo niesie ze sobą wiele niespodzianek, radości, wyzwań, którym sprostać musi cała rodzina. W dalszym ciągu jest to często rezygnacja mamy z pracy na etacie, większa odpowiedzialność taty i oczywiście konkurencja dla rodzeństwa. 

Aby w pozytywny sposób wykorzystać całą energię powstało wiele pomysłów i projektów, które w małej pracowni powoli nabierały kształtów, ułatwiając nam codzienne życie. 

Poduchy, maty jak i inne rzeczy znalazły również aprobatę wśród innych rodziców. Tak narodził się pomysł na stworzenie własnej marki. Pełne opracowanie i stworzenie produktów, dobór odpowiednich materiałów zajęło nam blisko 2 lata. 

Naszym głównym założeniem jest wprowadzenie na rynek produktu wspomagającego i stymulującego prawidłowy rozwój dziecka już od pierwszych chwil życia.

Projektując i tworząc nasze produkty, kierujemy się opiniami ekspertów, własnym doświadczeniem, opiniami rodziców, ale przede wszystkim wygodą i bezpieczeństwem dzieci. 

Co cechuje i wyróżnia nasze produkty: oryginalne wzornictwo, prosta przejrzysta formą, a w szczególności kontrastowe kolory. 

Nasze produkty wykonane są z delikatnych bawełnianych tkanin z użyciem antyalergicznych wypełnień co powoduje, że są delikatne, miękkie i przyjemne w dotyku, a zarazem jak najbardziej naturalne.